Targi Beauty Forum w Warszawie

Posted on Posted in Kosmetyczka Roku 2015

Czar konkursu Kosmetyczka Roku trwa nadal- tym razem firma Bielenda Professional zaprosiła mnie na targi Beauty Forum.

Targi  to kopalnia wiedzy – prowadzone są seminaria, szkolenia, pokazy, lista wystawców jest naprawdę bardzo długa. Liczba uczestników jeszcze dłuższa – do tego stopnia, że w niedzielę miejsca do parkowania szukaliśmy przez 40minut.

Szybki skrót tego co znajdziemy na targach.

Premierowe prezentacje.

To co mnie najbardziej zaskoczyło to „ostrzykiwanie” kwasem hialuronowym bez użycia igły, a tylko dzięki podciśnieniu. Zaczęłam nawet rozmyślać, czy nie wprowadzić tego zabiegu do oferty, na szczęście moje wątpliwości rozbiła jedna z finalistek konkursu na Kosmetyczkę Roku, która miała na sobie wykonywany zabieg, i niestety efektów zadowalających nie widziała.

Kolejna premierową prezentacją, która przypadła mi do gustu był Cover Cream, czyli krem tonująco-korygujący, który (UWAGA!) można nakładać po zabiegach mezoterapii mikroigłowej, silnych kwasach, laserach, po zabiegach medycyny estetycznej. Bardzo ładne krycie, a przede wszystkim bardzo bezpieczny i komfortowy kosmetyk. Czegoś takiego jeszcze nie było na rynku. Ode mnie już nigdy nie wyjdziecie czerwone po zabiegu mezoterapii mikroigłowej. O tym produkcie napiszę kolejny post, bo naprawdę warto.

dobra kosmetyczka gdańsk

Stoiska kosmetyczne.

Uwielbiam patrzeć jakie cuda tworzą wizażystki z firmy Kryolan. Kryolan to firma produkująca kosmetyki do makijażu i charakteryzacji. Firma, która znajduje się w moim kufrze. Kryolan zawsze szokuje, tym razem można było podziwiać charakteryzacje filmowe.

dobra kosmetyczka gdańsk

Oprócz tego można było zobaczyć pokazy depilacji Depileve, zabieg mezoterapii mikroigłowej na stoisku Bielendy, czy nawet makijaż permanentny.

Seminaria.

W tym roku można było posłuchać m.in. o tym jak postępować z klientami z AZS i łuszczycą w gabinecie kosmetycznym, o witaminach w kosmetykach czy o technikach manualnych w odmładzaniu.

dobra kosmetyczka gdańsk

Podczas targów miałam przyjemność poznać dr Piotra Sobolewskiego – lekarza Medycyny Estetetycznej, który prowadził prelekcję dotyczącą trądziku różowatego i zabiegów dla cer nadreaktywnych Sensitive Skin. Podczas rozmowy okazało się, że mamy takie same poglądy co do leczenia trądziku oraz stosowania izotretynoiny;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge