Peelingi chemiczne klasy medycznej są znaną od dawna i cieszącą się dużym zaufaniem metodą radykalnej poprawy zdrowia i wyglądu skóry. Wykonywana przez profesjonalistę z dziedziny medycyny estetycznej procedura może leczyć wiele problemów skórnych, w tym przebarwienia, oznaki starzenia, trądzik i powierzchowne blizny. Procedura jest dostosowana do potrzeb skóry pacjenta i może być wykonywana w jednej lub wielu sesjach peelingu. Peelingi chemiczne klasy medycznej są bardzo mało ryzykowne i mają wiele udowodnionych korzyści.

Zwalczanie przebarwień

Peelingi chemiczne klasy medycznej są cudotwórcami dla skóry z przebarwieniami. Hiperpigmentacja może oznaczać, że masz czerwone plamy, które nie chcą zniknąć. Może to również wyglądać jak ciemniejsze lub brązowe plamy starcze, plamy posłoneczne lub rozjaśniona pigmentacja. Inną formą przebarwienia są ciemne plamy pod oczami. Peelingi chemiczne klasy medycznej mogą odwrócić wszystkie te problemy związane z kolorytem skóry i sprawić, że Twoja cera będzie jaśniejsza i bardziej jednolita. Mogą one nawet wykraczać poza twarz i leczyć problemy z pigmentacją skóry na klatce piersiowej, ramionach i nogach.

Redukcja drobnych zmarszczek

Po zastosowaniu peelingu chemicznego klasy medycznej, wierzchnia warstwa skóry, która była martwa i matowa, zostaje usunięta, odsłaniając świeższą i mniej uszkodzoną warstwę komórek. Ta nowa warstwa skóry nie będzie miała tak głębokich linii i zmarszczek, jak poprzednio widoczne komórki. Medycznej klasy peelingi chemiczne działają również w celu pobudzenia produkcji kolagenu w tych nowych warstwach skóry. To nie tylko rozjaśnia skórę, ale promuje gładsze i bardziej młodzieńczy blask.

Poprawa wyglądu skóry trądzikowej

Jedną z największych zalet peelingów chemicznych klasy medycznej jest to, że są one dostosowywane przez specjalistę medycyny estetycznej w zależności od potrzeb Twojej skóry. Twój peeling może być specjalnie opracowany, aby leczyć te irytujące nierówności trądzikowe i promować czystszą skórę na nowej warstwie komórek. Porozmawiaj ze swoim specjalistą od skóry o peelingu zawierającym kwas salicylowy i glikolowy, z których oba w wielu przypadkach skutecznie eliminują trądzik powierzchniowy.

Zwiększ skuteczność domowej rutyny

Po zastosowaniu peelingu chemicznego klasy medycznej, skóra będzie nie tylko gładsza, ale również odświeżona i gładsza dzięki warstwie nieuszkodzonych komórek skóry. Te nowe komórki będą lepiej wchłaniać produkty, których używasz na co dzień, w tym środki oczyszczające, nawilżające, retinole i serum. Gładsza struktura skóry pozwoli również na bardziej równomierne nałożenie makijażu i podkładu!