Obecnie wiele osób w różnym wieku zwraca się po zastrzyki BOTOX do leczenia zmarszczek i drobne linie zazwyczaj wzdłuż czoła, usta, i linii brwi. BOTOX zyskał popularność z wielu powodów; zaczyna działać od razu, pomaga pacjentom zwiększyć ich pewność siebie, a także pomaga zapobiegać powstawaniu zmarszczek i linii mimicznych w przyszłości. Jego profilaktyczne efekty są dlaczego stał się tak popularny wśród młodszych pokoleń. Jeśli zastanawiasz się, czy BOTOX jest dla Ciebie, czytaj dalej! Do końca tego artykułu, będziesz wiedzieć wszystko, co jest do wiedzenia o BOTOX.

Składniki w BOTOX

Głównym składnikiem BOTOX jest toksyna botulinowa typu A. Składa się ona również z ludzkiej albuminy i chlorku sodu. Te 3 składniki działają razem, aby wygładzić i zapobiec powstawaniu zmarszczek i linii mimicznych.

Jak wstrzykuje się BOTOX?

BOTOX jest wstrzykiwany bezpośrednio do mięśni twarzy. Po wstrzyknięciu, natychmiast zaczyna działać, aby zablokować impulsy nerwowe do tkanki. Dzięki temu ruch mięśni twarzy jest ograniczony, co daje gładszy wygląd. Pacjenci zazwyczaj widzą rezultaty w ciągu kilku dni, jednakże potrzeba około 10-14 dni, aby zobaczyć pełny efekt. 

BOTOX jest całkowicie bezpieczny, gdy jest podawany przez profesjonalistę 

BOTOX jest zabiegiem zatwierdzonym przez FDA, co oznacza, że jest on niezwykle bezpieczny, gdy jest podawany przez profesjonalistę, jak pielęgniarka Allison Jenkins w Plymouth, MA! 

Od BOTOX igły są bardzo małe, zastrzyk sam w sobie jest dość dużo bezbolesne!

BOTOX jest tymczasowy 

Dla osób niezaznajomionych z BOTOX, ważne jest, aby wiedzieć, że zastrzyki są tylko tymczasowe. Trwają one około 3-4 miesięcy w zależności od kilku czynników: 

  • Wiek: Jeśli masz mniej napięcia mięśniowego można zobaczyć wyniki zmniejszyć wcześniej
  • Dieta
  • Nawyki palenia
  • Pielęgnacja skóry: Im lepiej dbasz o swoją skórę, tym dłużej utrzymają się rezultaty. Pielęgnacja skóry obejmuje regularne zabiegi na twarz, infuzję skórną, peelingi chemiczne itp. 
  • Uszkodzenia słoneczne

Nie zaleca się wykonywania zastrzyków w tym samym obszarze częściej niż raz na 3 miesiące. Kiedy konsekwentnie otrzymujesz BOTOX, mięśnie twarzy uczą się relaksować, co z czasem pomaga w walce ze zmarszczkami i drobnymi liniami. 

BOTOX dawkowanie różni się w zależności od pacjenta

Zastrzyki BOTOX są wyceniane za jednostkę, a ponieważ każdy pacjent wymaga innej liczby jednostek, cena będzie się różnić od pacjenta do pacjenta. W Fresh Medical Aesthetics, Allison zbada głębokość Twoich zmarszczek i jak intensywne są Twoje mięśnie twarzy. Dostosuje plan specjalnie dla Ciebie, który pomoże Ci uzyskać najlepsze i najbardziej naturalne rezultaty. 

BOTOX daje naturalne rezultaty 

Obawy większości pacjentów jest to, że ich wyniki BOTOX nie będzie wyglądać naturalnie. Jesteśmy tutaj, aby uspokoić swoje obawy, ponieważ zdecydowanie produkują naturalnie wyglądające wyniki. Profesjonalny BOTOX wtryskiwacz ma lata doświadczenia i wie dokładnie, ile Botox podawać do każdego pacjenta, aby uzyskać naturalne wyniki.