Czy masz już dość ukrywania szyi?  Zaczęłaś dostrzegać zmarszczki, zwiotczałą skórę, podwójny podbródek lub linie szyi?  Czy masz te pionowe pasma, które postarzają Twoją szyję? 

Jeśli masz 40 lat lub więcej, prawdopodobnie zaczynasz zauważać zmiany na swojej szyi.  Być może zmiany, których wolałabyś nie widzieć!  Zła wiadomość jest taka, że to się dzieje.  Jeśli jeszcze nie zacząłeś tego widzieć, po prostu czekaj.  Twój czas nadchodzi.  Dobra wiadomość jest taka, że nie jesteś sam.  Wszyscy zaczynają dostrzegać te zmiany.  Dla mnie, to wydawało się jak dostałem pasma szyi i laxity dla mojego 40-tego prezentu urodzinowego.  Jak w ciągu kilku miesięcy od moich urodzin, zacząłem widzieć zmiany. 

Oto podział terapii do walki z oznakami starzenia się na szyi...


#1 Nectifirm to krem ujędrniający szyję nr 1 na rynku.  Kup go.  Naprawdę.  Każdy powinien mieć go w swoim arsenale.  Czy jesteś zapobiegania lub leczenia creapiness, który jest już tam, to pomoże ujędrnić niektóre laxity w szyi.

Z tego, co zostało powiedziane, nie ma balsam lub eliksir tam, że może rozwiązać wszystkie problemy starzenia się.  To odnosi się do twarzy, jak również.  Na szczęście dla Ciebie, mamy więcej!

 

#2 Microneedling z plazmą to świetna opcja remodelingu i napinania skóry szyi.  Jeśli widzisz rozluźnienie skóry lub linie naszyjnika, najlepiej wykonać serię 3-4 zabiegów.  Używamy specjalnego urządzenia do microneedlingu, aby stymulować wzrost nowych komórek skóry i naprawiać uszkodzenia.  Osocze bogatopłytkowe jest jak booster dla tego zabiegu i pomaga również w czasie wolnym od pracy.  Razem stanowią one doskonałą opcję w przypadku wiotkości skóry na szyi. 

 

#3 Chcesz się naprawdę postarać?  Rozważ Secret RF, aby uzyskać trifectę: mikroigłowanie PLUS plazma PLUS radiofrekwencja.  Energia lasera o częstotliwości radiowej jest najszerzej akceptowaną i sprawdzoną metodą napinania luźnej skóry poprzez budowanie kolagenu i elastyny.  Kolagen i elastyna pomagają skórze funkcjonować bardziej młodo, mieć większą elastyczność.  Używamy jest na całym ciele, w tym twarzy, ramion, brzucha i więcej, ale szyja jest doskonałym miejscem, aby dokręcić się z Secret RF.

 

#4. Jeśli zwiotczenie nie jest problemem, ale zauważyłeś pionowe pasma w szyi, Botox oferuje WIELKĄ opcję leczenia.  Te pasma są spowodowane zwiotczeniem mięśnia platysmal na szyi.  Z wiekiem mięsień ten staje się rozciągnięty i opada.  Kiedy mięsień ten kurczy się podczas grymasów lub wykonywania pewnych wyrazów twarzy, powoduje to powstawanie tych pionowych pasm.  Dla mnie jest to mój największy problem z szyją, a dzięki odrobinie botoksu moja szyja wygląda o wiele lepiej. 

 

#5. Czy masz podwójny podbródek lub pełność?  Tutaj robi się ciekawie.  Niektórzy klienci mają zbyt dużo pełności, podczas gdy inni mają po prostu słaby podbródek i linię żuchwy.  Możemy użyć Kybella, aby wyrzeźbić pełność, wraz z wypełniaczem dermalnym, aby wydłużyć nieco podbródek i ponownie zdefiniować linię szczęki.  Rezultaty mogą być absolutnie transformujące.

Nie jesteś pewna, co jest dla Ciebie odpowiednie?  Jeśli zaczynasz dostrzegać oznaki starzenia na swojej szyi, ale nie potrafisz tego do końca określić, przyjdź do nas na indywidualną konsultację.  Dzięki połączeniu wspaniałych produktów i odpowiedniej metody, nie musisz się już ukrywać!