Odmładzająca depilacja?

Posted on Posted in Odmładzanie w kosmetyce, Zabiegi kosmetyczne

Dziś byłam na pokazie depilacji odmładzającej. Wiem, że dla większości z Was zabrzmi to absurdalnie, ale mam w swoim gabinecie zabieg depilacji o właściwościach odmładzających:)
Nowość taką wprowadziła firma Depileve, o której już pisałam wcześniej  (ta sama, której zielonym woskiem wykonuję wąsik, brwi- i Panie się dziwicie, że nic nie boli:))
Zabieg CERAZYME dostarcza skórze szereg aktywnych składników: enzym Q10, DNA i NMF, które tworzą barierę w postaci mikrofilmu, chroniącego skórę i zapewniającego bezbolesną depilację z efektem odmładzającym.

depilacja cerazyme
Zabieg CERAZYME to nie  jest zwykła depilacja:)
Zabieg krok po kroku:
– demakijaż skóry
– nałożenie emulsji przygotowującej skórę
– nałożenie serum Cerazyme
– nałożenie maski – wosku. Ciepły wosk tworzy okluzję na skórze, przez co serum lepiej się wchłania.
– zerwanie wosku i włosków- tworzy się „kanał” w skórze po wyrwanym włosie. Znów nakładamy serum, które poprzez mieszek szybciej i lepiej się wchłonie.
– masaż na kremie kończącym zabieg –  w mojej wersji zabiegu szklanymi kulami – cudownie chłodzą i relaksują.
Wosk CERAZYME, jak wszystkie woski Film Wax ( taki stosuję do brwi, twarzy, bikini, pachy), chwytają tylko włos ( nie ciągną skóry), dlatego są tak delikatne i nie powodują podrażnień. Temperatura topnienia wosku to 42 stopnie, to bardzo mało w porównaniu do temperatury naszego ciała 36,6 stopnia – wosk ten zatem jest niewiele cieplejszy niż my sami:)

depilacja cerazyme
Zabieg CERAZYME to doskonałe rozwiązanie dla Pań, które nie mają zbyt wiele czasu, aby o siebie zadbać- zabieg jest bowiem zabiegiem 2w1- depilacją i regeneracją skóry. Trwa ok.10-15min dłużej niż zwykła depilacja.

Ja po przyjeździe z pokazu, od razu zrobiłam sobie tym woskiem wąsik- do tej pory „miziam” się w tym miejscu, skóra naprawdę jest nawilżona i delikatna. Nie wspominając o tym, że bezpośrednio po zabiegu nie była nawet zaróżowiona. Wosk też doskonale złapał meszek – naprawdę byłam pod wrażeniem.

Wszystkim kosmetyczkom polecam centrum szkoleniowe Beauty In jeśli potrzebujecie doszkolić się z depilacji- jest tam naprawdę przesympatyczna Pani szkoleniowiec.

2 thoughts on “Odmładzająca depilacja?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge