Analiza kolorystyczna

Jak wykonuję analizę kolorystyczną?

Przede wszystkim uczę patrzeć na kolory! Nie uczę suchych teorii typu „jest Pani latem”- bo z tego nic nie wynika. W ciągu roku zmienia nam się światło, i nie zawsze korzystnie wyglądamy w tych samych kolorach, nie możemy wybrać barw na całe życie. Dlatego moim zadaniem jest nauczenie Ciebie samodzielności -przeprowadzania analizy kolorystycznej samodzielnie. Spokojnie dasz rade:)

To nie ja będę mówić w jakim kolorze jest Ci dobrze, to Ty będziesz to czuć.

Analizy kolorystycznej nie wykonuję ani w białym czepku (bo przecież nie chodzisz w nim na co dzień- jedyny wyjątek jest wtedy, gdy masz zaplanowaną zmianę koloru), ani przy szpitalnych białych ścianach, bo przecież na co dzień też w takim otoczeniu nie jesteś. Analizę kolorystyczną robimy po to, aby wyglądać dobrze na co dzień, a nie w „hermetycznym środowisku”.

Analizę kolorystyczną wykonuję u siebie w salonie oraz w domu u klientki. Przywożę swoje chusty, ale jeśli chcesz analizę możemy oprzeć też na kolorach, które są w Twojej szafie- będzie to lekcja wzięta prosto z życia.

Będziesz wiedziała, czego możesz się pozbyć i jakie błędy popełniasz. Nawet jeśli w Twojej szafie znajda się kolory, w których nie zupełnie Ci dobrze, to dowiesz się jak je przełamać innym kolorem, lub co ewentualnie mogłabyś zdziałać makijażem.
Taka domowa lekcja analizy kolorystycznej ma jeszcze jedną zaletę- swoją „ściągę” będziesz miała zawsze w swojej szafie. Będziesz mogła codziennie ćwiczyć wzrok- poprzez patrzenie na kolory, w których 100% jest Ci dobrze! Zawsze po analizie polecam klientkom zrobić 2 strefy- po prawej to w czym wyglądam świetnie, po lewej to co mogę założyć jak się będę starać o zwolnienie od lekarza:)
Analiza oparta tylko na chustach nie daje takiej możliwości - przecież chusty jadą ze mną dalej do pracy:)

Czego nauczysz się na analizie kolorystycznej?

 • tego jakim typem kolorystycznym jesteś
 • jakie barwy są dla Ciebie korzystne
 • jakich barw powinnaś unikać jak ognia
 • jak zestawiać razem kolory, aby było ciekawie, elegancko, enigmatycznie, kobieco...
 • jakich odcieni kosmetyków powinnaś używać
 • Przekonaj się na własnej skórze, jak wielką moc ma analiza kolorystyczna!

  Cennik

 • w salonie 200 (2-3h)
 • u Ciebie w domu 250 ( 2h) + 50zł/ kolejna rozpoczęta godzina

 • One thought on “Analiza kolorystyczna

  Comments are closed.