Analiza kolorystyczna dla KIABI!

Posted on Posted in Makijaż i analiza kolorystyczna

Tydzień temu w Gdańsku otworzono drugi sklep KIABI w Polsce (pierwszy jest w Warszawie). KIABI to marka francuska produkująca odzież dla całej rodziny. Ich hasło przewodnie to „Happy fashion, happy prices”, a ja dodałabym jeszcze „happy colors”. Podczas otwarcia sklepu miałam okazję wykonywać analizę kolorystyczną każdej chętnej Pani.

analiza kolorystyczna gdańsk

Była to bardzo skrócona analiza kolorystyczna, trwała maksymalnie 10 minut ( pełna analiza trwa ok 1,5h, bez makijażu, w odpowiednim świetle). Skupiałyśmy się na określeniu czy jesteśmy typem chłodnym czy ciepłym, a później dopasowywałyśmy ramy kolorystyczne. Muszę śmiało stwierdzić, że Polki wiedzą w czym im do twarzy, wystarczy je tylko lekko nakierować.
Po pierwszym dniu pracy bolało mnie gardło, oczy padały, ale statystyka była piękna. Oczywiście jak na Słowianki przystało większość z nas to Panie Lato – albo chłodne, albo zgaszone.

analiza kolorystyczna gdańsk

analiza kolorystyczana gdańsk
Taki typ urody to najczęściej „mysie” włosy, niebieskie oczy i chłodna cera – jak to Panie nazywały „najnudniejszy typ urody”. A ja powiem, że taki typ urody jest bardzo pożądany, doceniany za granicą. Idąc za przysłowiem „Cudze chwalicie, swego nie znacie (doceniacie:)”.
Na palcach jednej dłoni można było policzyć Panie zimy czy jesień.
Sami zobaczcie fotorelację z eventu – zdjęcia pochodzą z fanpage KIABI. To był naprawdę udany weekend!

analiza kolorystyczna gdańsk

analiza kolorystyczna gdańsk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge