Zabieg Konkursowy Hydra Hyal w mojej wersji ;)

Posted on Posted in Kosmetyczka Roku 2015

Hydra Hyal był zabiegiem konkursowym podczas III etapu Konkursu Kosmetyczka Roku 2015 BIELENDA PROFESSIONAL. Mi umożliwił zwycięstwo w Konkursie, a Tobie może umożliwić zwycięstwo z jesiennym przesuszeniem skóry. Cały zabieg opiera się na kwasie hialuronowym nisko i wysoko cząsteczkowym, glikozaminoglikanach oraz heksapaptydzie.
Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie złamała schematów producenta i nie wprowadziła do zabiegu cząstkę swoich przyzwyczajeń i doświadczeń:) Uwielbiam modyfikować zabiegi i robię to praktycznie zawsze w zależności od potrzeb skóry.

dobra kosmetyczka gdańsk
Jak u mnie wygląda zabieg Hydra Hyal?
1. Demakijaż, tonizacja i ocena stanu skóry – wtedy najwięcej rozmawiam z klientem na temat problemów skórnych, przyzwyczajeń, stosowanych kosmetyków.

2. Przyznaję, że nie jestem miłośniczką peelingów enzymatycznych, głównie dlatego, że zawsze miałam skórę grubą i odporną, a takie peelingi zupełnie jej nie "ruszały". Wiadomo, że to co siedzi u nas w głowie, to przekłada się na naszą praktykę. Do tego zabiegu uwielbiam natomiast oxybrazję lub delikatny kwas, taki do 10% pH ok. 2,2.

3. Zabieramy się za terapię sonoforezą i terapię światłem. Nakładamy 3,5% żel z kwasem hialuronowym na całą twarz, na to obficie żel przewodzący. Serum zawiera kwas hialuronowy już na 3 miejscu w składzie, zaraz po wodzie i hialuronianie sodu - to naprawdę dobry wynik!
Sonoforeza wtłacza substancje aktywne w głąb skóry. Fotomasażer umożliwia nam wybór światła ze względu na potrzeby skóry. Światło czerwone -zwiększa aktywność komórkową na poziomie skóry, dostarcza substancji odżywczych, pobudza krążenie. Światło niebieskie - ma działanie uspokajające, przeciwobrzękowe, przeciwzapalne, szczególnie wskazane jest przy trądziku, stanach zapalnych.Światła te możemy mieszać ze sobą z zależności od potrzeb skóry.

dobra kosmetyczka gdańsk
4. Masaż – u mnie zawsze musić być chociaż lekkie „przemasowanie” twarzy. W tym przypadku robię to na Hialuronic Lifting Face Mask- ta maska daje naprawdę bardzo fajny poślizg.
5. Na sam koniec dokładam grubo maski. Przygotowuje „kokon” na twarz z kompresów i nakładam maskę algowo – gipsową. Przez długi czas zupełnie nie stosowałam masek gipsowych, ale akurat do tej się przekonałam. Będę szczera nałożenie maski kremowej +kokon+ maska gipsowa zabiera dużo więcej czasu niż zwykła maska, ale czego nie robi się dla dobrego efektu;)

 

Wpadnij do Kosmetyczki Roku 2015 na zabieg Hydra Hyal.
Koszt 120zł
Czas 1,30minut

Zdjęcia pochodzą ze strony i katalogu http://bielendaprofessional.pl/

najlepsza kosmetyczka w gdańsku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge