Wygrana w konkursie Kosmetyczka Roku 2015!

Posted on Posted in Kosmetyczka Roku 2015

Ta informacja powoli do mnie dociera- zwyciężyłam w Konkursie Kosmetyczka Roku 2015!
15 listopada podczas Gali Finałowej w Krakowie odbyło się ogłoszenie wyników. Podczas Gali obecne było Jury  konkursu ( Ilona Kurczaba- Redaktor Naczelna Les Nouvelles Esthétiques & Spa, Karolina Przewlekła – product manager ds. kosmetyki profesjonalnej Bielenda Professional, Ewa Wasiak -Kosmetyczka Roku 2015, Justyna Pochopień – Kosmetyczka Roku 2014) oraz przedstawiciele firmy Bielenda i uczestnicy Targów LNE.

Galę Finałową prowadził Pan Krzysztof Ibisz, który rozbawił całą salę:) Emocje po Gali trzymały mnie jeszcze podczas drogi powrotnej do Gdańska, a nawet dłużej…spać nie mogłam do 3 w nocy… przecież otrzymałam prestiżowy tytuł w naszym Kosmetycznym Świecie oraz wiele nagród m.in. auto Opel Adam:)
Chciałam jeszcze raz serdecznie podziękować firmie Bielenda za przemiły czas, który zapamiętam do końca życia, za wspaniałą opiekę podczas trwania całego konkursu, a przede wszystkim za organizację takiego wydarzenia. Jedynego konkursu, który oparty jest na wiedzy, a nie tylko na wysyłaniu smsów;) O tym jak wyglądał konkurs możecie przeczytać tutaj.
Muszę też wspomnieć o wspaniałych kosmetyczkach, które poznałam podczas trwania konkursu – wspaniale nam się plotkowało na branżowe tematy, mamy stały kontakt i wiemy, że jak któraś z nas będzie miała kosmetyczny problem to ma gdzie zadzwonić;)
Z tych pozytywnych emocji spać po nocach nie mogę, ciągle nowe pomysły krążą mi po głowie, jestem pełna motywacji do wielkich zmian i działania:)
Mała fotorelacja z Gali (zdjęcia od finalistek oraz firmy Bielenda).

 

kosmetyczka roku 2015
Ja podczas odbierania nagrody głównej -Opel Adam + 1000zł na kosmetyki profesjonalne firmy Bielenda Professional
Wszystkie Finalistki Konkursu Kosmetyczka Roku 2015
Wszystkie Finalistki Konkursu Kosmetyczka Roku 2015
kosmetyczka roku 2015
Z wspaniałymi Finalistkami -Milena i Kamila.
kosmetyczka roku 2015
Kolejna wspaniała Finalistka -Jessica:)
kosmetyczka roku 2015
I w końcu z Panią Ewą Wasiak- Kosmetyczką Roku 2013!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge