W gronie finalistek Ogólnopolskiego Konkursu Kosmetyczka Roku 2015!

Posted on Posted in Kosmetyczka Roku 2015

Ten miesiąc to jest dla mnie naprawdę niesamowity- zaczynając od prelekcji na sympozjum „Piękno mimo wszystko”, poprzez rozpoczęcie nauki na kierunku Podologia, kończąc na zakwalifikowaniu się do finału Ogólnopolskiego Konkursu Kosmetyczka Roku 2015.
Powiem szczerze, że informacja o tym, że jestem 1 z 10 finalistek była dla mnie ogromnym zaskoczeniem. W latach 2013 i 2014 próbowałam dostać się do II etapu, ale się nie udało.

gdańsk kosmetyczka roku 2015
Telefon dostałam we wtorek ok.13, a w Krakowie musiałam być już w czwartek. Zero czasu na zebranie myśli, a tym bardziej przygotowanie;)
W pierwszym etapie do wykonania był test 30 pytań, z tego co pamiętam 1 lub 2 min. na odpowiedź. Test był internetowy i mogła do niego przystąpić każda kosmetyczka z dyplomem potwierdzającym kwalifikację. Pytania były wielokrotnego wyboru, bardzo podchwytliwe i trudne. Potwierdzeniem na to jest fakt, że na 30, najwięcej było 23 prawidłowych odpowiedzi.
Pytania dotyczyły budowy skóry, dezynfekcji, chorób skóry, przeciwwskazań do zabiegów, składników aktywnych. W zasadzie można powiedzieć, że był to taki kompleksowy test sprawdzający naszą wiedzę. Do II etapu przeszło 10 Pań z całej Polski.
Podzielone byłyśmy na 2 grupy – po 5 uczestniczek.

gdańsk kosmetyczka roku 2015
Pierwsza grupa swóje zadanie praktyczne miała wczoraj ( w tym ja), druga grupa Pań ma dzisiaj.
W tym momencie nie mogę Wam napisać jak przebiegał etap praktyczny, zrobię to za kilka dni.
Zdradzę tylko, że było nie mało emocji;)

Oprócz konkursu typowo sprawdzającego wiedzę i doświadczenie, będzie również głosowanie na kosmetyczkę internautów (poprzez aplikację Facebookową), zatem jeśli kiedykolwiek udało mi się Wam pomóc czy to w gabinecie, czy poprzez informacje na blogu –proszę Was o głosy;)
Wyniki 15 listopada podczas Gali Finałowej Konkursu w Krakowie (Targi LNE).

Na koniec tylko dodam, że było to niesamowite przeżycie, zaczynając od poznania tak wspaniałych, sympatycznych i na wysokim poziomie kosmetyczek, kończąc na idealnej organizacji i bardzo przyjaznej atmosferze którą stworzyła firma Bielenda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge