Trwała na rzęsy – fotorelacja

Posted on Posted in Zabiegi kosmetyczne

Mam wiele pytań o to jak wygląda zabieg trwałej na rzęsy. Pisałam o tym już tutaj i tutaj.
Dziś przygotowałam bardziej fotorelację niż typowy post informacyjny.

Trwała na rzęsy ostatnio mnie bardzo zaskakuje, bo producent twierdzi, że efekt utrzymuje się od 4-6 tygodni, a ja mam Panią Natalię u której efekt utrzymuje się już blisko 3 miesiące. Jak Pani Natalia będzie na zabiegu, to zrobię zdjęcie rzęs- prezentują się doskonale nawet po tak długim czasie.

Tymczasem mogę pokazać zdjęcie innej przesympatycznej klientki: trwałe  na rzęsy robiłyśmy 1 czerwca, zdjęcie jest z 4 lipca- czyli 35 dni później.Rzęsy są nadal podkręcone. Dodam, że zabieg był wykonywany po raz pierwszy. Na brewkach mamy nałożoną hennę:)

trwała na rzęsy gdańsk trwała na rzęsy gdańsk

Wiele Pań martwi się, że na ich rzęsach nie będzie efektu, bo mają toporne, bardzo proste rzęsy, które po 10minutach od zastosowania zalotki są już proste. Powiem szczerze, że ostatnio miałam pierwszy przypadek, gdy trwała nie przyniosła oczekiwanego efektu. Przyczyną nieudanego zabiegu były zbyt krótkie rzęsy klientki, niestety nawet najmniejszy patyczek do podkręcania był za duży. Myślałam, że trwała „złapie”, ale niestety nie złapała- oczywiście za zabieg nie policzyłam:) I to była jedyna sytuacja w mojej karierze robienia trwały na rzęsy, gdzie trwała nie zadziałała, a zabieg ten robię już około 3 lat.

Krótka fotorelacja z zabiegu trwałej na rzęsy Wimpernwelle:
1. Rzęsy nawinięte na wałeczek, a na nich nałożony żel nr 1, który otwiera nam pory rzęs

trwała na rzęsy gdańsk
2. Efekt podkręcenia przy zamkniętych oczach.

trwała na rzęsy gdańsk
3. Efekt podkręcenia przy oczach otwartych i wytuszowanych

trwała na rzęsy gdańsk
Dodam, że patyczek, który wybrałyśmy do podkręcenia rzęs, był „średni”- czyli nie dawał ani przesadzonego efektu, ani bardzo delikatnego. Właśnie na taki skręt najczęściej podkręcam rzęsy – wyglądają naprawdę super!

Pozdrowienia dla moich przesympatycznych klintek, które pozwoliły wykorzystać zdjęcia wykonane podczas zabiegu:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge