Trądzik – konsultacje on line

Konsultacja on line

Masz dosyć tułania się od dermatologa do dermatologa, który nawet nie spojrzy na Twoją skórę i nie zapyta o przebytą pielęgnację oraz inne ważne kwestie?

A może po prostu przerażają Cię koszta wizyty u dermatologa? oraz lista antybiotyków, które prawdopodobnie zostaną przepisane?

Mam dla Ciebie rozwiązanie!

Konsultacja drogą elektroniczną– robię to już długi czas ze swoimi klientkami, które albo przeprowadziły się w inne miejsce, albo po prostu mają do mnie daleko. Od dzisiaj ta opcja dostępna jest dla Wszystkich:)

Może dla niektórych to brzmi śmiesznie, ale zaufajcie mi, ja nawet nie widząc Waszej skóry na żywo, poświęcę jej więcej czasu niż niejeden dermatolog (sama chorowałam na trądzik 11 lat- więc wiem co mówię).

Jak wygląda e- konsultacja w sprawie leczenia trądziku?

1.Wysyłasz na mejla (lukaszewicz.karolina@wp.pl) dokładne zdjęcia Twojego problemu w różnym świetle- w sztucznym i dziennym. Zdjęcia całej twarzy, oraz poszczególnych elementów; czoło, policzki, broda i nos. Zdjęcia muszą być ostre i dokładne! Zdjęcia nie będą wykorzystywane w żadnym celu. Jeśli masz obawy możesz zamazać w Paincie oczy i usta.

2. W odpowiedzi dostajesz potwierdzenie, czy mam czas i możliwości ( czy jest szansa na leczenie trądziku bez pomocy lekarza- bez recept) zająć się Twoim problemem. Wpłacasz pieniążki na konto, które podam Ci w mejlu. Cena pierwszej konsultacji (czyli ankieta, indywidualnie dostosowany plan pielęgnacji oraz wszystkie Twoje pytania dotyczące pielęgnacji przez następne 1,5 miesiąca) to 40zł. Każda kolejna 1,5 miesięczna konsultacja to 30zł.

3.Ja wysyłam Ci ankietę, będzie się składała z kilkanastu pytań, zaczynając od tego czy masz wyleczone zęby, poprzez opisanie całej pielęgnacji itd. W ankiecie zapytam Cię też ile pieniędzy możesz miesięcznie przeznaczyć na pielęgnację swojej cery- wezmę to pod uwagę przy komponowaniu pielęgnacji dla Ciebie. Ankieta będzie rozbudowana, ale naprawdę muszę wiedzieć wszystko, aby leczenie miało sens.

4.Następnie przygotuję plan pielęgnacji Twojej skóry na kolejne 1,5 miesiąca, W tym czasie w każdej chwili będziesz mógł/mogła napisać do mnie gdy wystąpi jakiś problem. Gdy minie średnio miesiąc poproszę Cię o przesłanie kolejnych zdjęć jak wygląda twarz- abym mogła mieć nad tym kontrolę.

W planie pielęgnacji cery trądzikowej znajdziesz:

 • Sugestie co może być przyczyną trądziku, bo mamy leczyć przyczynę, a nie objawy. Mogę tutaj zasugerować wykonanie niektórych badań.
 • Plan pielęgnacji zaczynając od demakijażu, po kremy, maseczki itd. (wszystkie będą dostępne bez recepty, czasem dostępne przez internet). Jeśli nie będę widziała żadnej możliwości leczenia produktami bez recepty, napiszę Ci co polecałabym i odeślę po receptę do dermatologa – najwcześniej może to wydarzyć się po 2-3 konsultacji).
 • Zalecenia żywieniowe, czego unikać, a co być może warto dołączyć do diety, aby pomóc skórze,
 • Jeśli Twoje problemy z cerą są poważne i musisz wykonywać makijaż, a masz z tym problem, zaproponuję kosmetyki oraz postaram się opisać jak wykonać makijaż, aby mimo dobrego krycia anie tworzył maski
 • Jeśli Twój problem jest na tyle poważny, że psuje Ci samopoczucie i wywołuje stres – podsunę Ci kilka propozycji (książek, filmów itp.), aby polepszyć Twój komfort życia,
 • Dla osób które mają chęć i możliwość wybrać się do kosmetyczki- listę polecanych zabiegów.

  Dobrze wiem czym jest trądzik i jakie emocje się z nim wiążą, dlatego zrobię wszystko, aby Wam pomóc.

 • Cennik:

  Konsultacja: 40zł