Opinie

Wasze opinie są dla mnie niesamowicie ważne- są ogromną motywacją do rozwoju oraz poszerzania oferty. Ogromnym docenieniem  jest także opinia Jury Konkursu Kosmetyczka Roku 2015:

„Kosmetyczka Roku 2015 prowadzi własny gabinet w Gdańsku, jest ekspertką pielęgnacji kosmetycznej, a wykonywany zawód jest jej pasją i źródłem satysfakcji. W finale konkursu, który odbył się w Instytucie Piękna – Bielenda w Krakowie, zaprezentowała doskonałą wiedzę, przygotowanie merytoryczne oraz mistrzowski warsztat. W wyróżniający sposób wykazała się przy tym umiejętnościami zapewniającymi najwyższą efektywność zabiegu – przeprowadzanego w czasie finałowego etapu konkursu, a także perfekcyjną dbałością i zrozumieniem potrzeb klienta. Jury konkursu doceniło również jej nieprzeciętny talent, pasję oraz ponadstandardowe podejście zadania”.

źródło:http://obcasy.pl/kosmetyczka-roku-2015-wybrana/

 

Wszystkie Finalistki Konkursu Kosmetyczka Roku 2015
Wszystkie Finalistki Konkursu Kosmetyczka Roku 2015

 

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści- raport abczdrowie.pl – styczeń 2015
dobra kosmetyczka gdańsk

Cały raport znajduje się tutaj http://powercontent.blomedia.pl/raporty/luty2015/Raport_abcZdrowie_styczen2015.pdf

Ranking portalu dobrakosmetyczka.pl- maj 2015

dobra kosmetyczka gdańsk

dobra kosmetyczka gdańsk osowa

cały ranking http://dobrakosmetyczka.pl/zbieraj-opinie/ranking/

Opinie na dobrakosmetyczka.pl i trojmiasto.pl

 

dobry gabinet kosmetyczny gdańsk

Zobacz wszystkie opinie na trojmiasto.pl

 

2 thoughts on “Opinie

  1. po dwóch zabiegach rolling już nie wstydzę się swojej postarzałej twarzy. Wcześniej miałam po 5 zmarszczek na kazdym policzku przy usmiechu. teraz jest ich mniej i są płytsze. czuję, że skóra jest młodsza. jestem szczęśliwa! bardzo zależy mi na swobodnym usmiechu, mam dzieci nastoletnie, pacjentów. dzięki pani karolinie znów mogę szeroko sie uśmiechać do nich! Pani Karolino, jest Pani super specjalistą i przemiłą osobą

  2. Witam,Panią Karolinę widziałam tylko raz,poszłam po poradę(zniszczona twarz po źle wykonanym zabiegu przez inną „kosmetyczkę”, jak można ją tak nazwać)ale moje pierwsze wrażenie jest pełne nadzieji,bardzo miła osoba,empatyczna,delikatna,serdeczna,chętna do pomocy już przy pierwszym spotkaniu widać ,że ma dużą wiedzę nie tylko kosmetyczną ,ale także życiową.Poświęciła mi sporo czasu (który jak wiadomo dla każdego z nas jest cenny)na rozmowę o mojej sytuacji i nie wzięła ani „grosza”i tu widać że praca którą wykonuje jest Jej powołaniem i tym czym lubi się zajmować (czyli dbać o nasze dobro)a nie tylko zarobkiem jak dla większości kosmetyczek,kosmetologów itp.
    Pozdrawiam Panią Karolinę
    Ania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge