Naturalny „botoks” dla ust ;)

Posted on Posted in Odmładzanie w kosmetyce, Odżywianie dla skóry

Nie każdy kwas od razu robi nam dziury w skórze, szczypie, podrażnia. Mamy kwasy delikatne o działaniu nawilżającym jak np. kwas laktobionowy. Kwas laktobionowy polecany jest osobom z cerą wrażliwą, trądzikiem różowatym czyli tam gdzie bariera hydrolipidowa może być zaburzona.
Kwas ten charakteryzuje się właściwościami antyoksydacyjnymi – jest świetnym wymiataczem wolnych rodników, które powodują szybsze starzenie skóry. Kwas ten wzmacnia mechanizmy naprawcze i ma umiejętność wiązania wody co przyczynia się do silnego nawilżenia.

Kwas ten o odpowiednim stężeniu i pH możemy kłaść na usta. Jeśli do tego kwasu dołożymy kwas hialuronowy to mamy genialnie nawilżający zabieg, świetnie pobudzający krążenie. Podczas zabiegu nakładane jest 1,5% stężenie potrójnego kwasu hialuronowego (wielocząsteczkowego, małocząsteczkowego, ultraniskocząsteczkowego).Cała procedura trwa ok. 15minut ( najczęściej wykonujemy go podczas zabiegu na twarz, czy regulacji brwi). Odczuwalne jest lekkie mrowienie ust, uczucie podobne do znieczulenia, czy puchnięcia ust. Usta rzeczywiście u większości Pań wydają się większe, zaróżowione i ładnie odżywione.

Źródło: http://lifestyle.iloveindia.com/lounge/how-to-remove-lip-wrinkles-naturally-7576.html
Źródło: http://lifestyle.iloveindia.com/lounge/how-to-remove-lip-wrinkles-naturally-7576.html

Zabieg na usta z kwasem laktobionowym i kwasem hialuronowym to:
– świetna prewencja przeciwzmarszczkowa na usta,
– pobudzenie krążenia co wiąże się z silniejszym odżywieniem,
– efekt ładnie zaróżowionych ust nawet do 3 dni po zabiegu,
– prewencja przed „zapadaniem/pomniejszaniem” się ust z wiekiem
– przez moje klientki zabieg nazywany jest żartobliwie „naturalny botox”:) Oczywiście botoxu nie stosuje się do zabiegu powiększania ust, do powiększania ust stosujemy kwas hialuronowy.
Robiłam ten zabieg przed weselem znajomych i muszę powiedzieć, że szminka pięknie wyglądała i  trzymała się znacznie dłużej niż zazwyczaj.
Polecam spróbować.

Zrobiłam dla Was promocyjną cenę podczas innych zabiegów (henna, depilacja, zabieg na twarz itd.) -20zł, jako osobny zabieg to 50zł.

2 thoughts on “Naturalny „botoks” dla ust ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge