Kolagen naturalny – próbowałaś?

Posted on Posted in Odmładzanie w kosmetyce, Recenzje kosmetyków, Regeneracja włosów

Zapewne każda z Pań słyszała już o Kolagenie Naturalnym firmy Colway. Jest wiele osób zachwyconych tym specyficznym kosmetykiem. Raczej nigdy bym nie spróbowała kolagenu, gdyby nie mój chłopak, który kupił mi kolagen grafitowy do włosów ( używam go jednak do cery, bo też tak można). Dlaczego nigdy sama bym nie kupiła kolagenu? Dlatego, że polityka marketinogowa firmy Colway doprowadza mnie do szału- marketing szeptany, tysiące reklam, tysiące mejli, blogów, powiem szczerze –  są upierdliwi i moim zdaniem dlatego odpychają wielu potencjalnych klientów ( a szkoda, bo okazuje się, że Kolagen Colway jest świetnym kosmetykiem).

Czym jest kolagen w skórze?
Kolagen wraz z elastyną tworzą w skórze właściwej elastyczną siateczkę, która nadaje skórze sprężystość i jędrność. Przyczynia się zatem do zatrzymania młodości skóry.

Czym jest Kolagen Naturalny Colway?
Kolagen Colway jest w formie żelu, tworzonego przez molekuły kolagenu rybiego, który w procesie hydratacji przyłącza cząsteczki wody. Mówi się, że to jedyny „żywy” kolagen na rynku, ponieważ zachowuje formę potrójnej helisy. Budowa jego jest identyczna jak kolagenu ludzkiego.

kosmetyczka kraków

W czym może pomóc Kolagen Naturalny?
– nawilżenie, regeneracja skóry
– przeciwdziałanie zmarszczkom
– polepszenie spoistości skóry
– regeneracja włosów i paznokci

Od kiedy można stosować Kolagen Naturalny?
W zasadzie od 25 roku życia, wtedy to właśnie rozpoczyna się proces zaniku kolagenu w skórze.

Jak przechowywać Kolagen Naturalny?
Kolagen musi być przechowywany w temperaturze poniżej 26 stopni, dlatego warto go przechowywać w nieosłonecznionym miejscu w styropianowym boksie (opakowanie dodawane przez producenta).

Jak stosować?
Kolagen możemy stosować codziennie, nawet 2 razy dziennie. Skórę warto przygotować na przyjęcie kolagenu, wystarczą 1-2 peelingi w tygodniu.
Samo nałożenie kolagenu:
– dokładny demakijaż skóry
– zwilżenie skóry wodą
– nałożenie kolagenu – ile?

Z reguły starczają 2 pompki, jednak początkowo warto spróbować  nałożyć  3-4 pompki (jeśli kolagen będzie się rolował to znaczy, że jest go za dużo)
-po kilku minutach, gdy czujemy efekt liftingu- nakładamy krem.

Kolagen naturalny Colway można kupić u nas w Centrum Odmładzania.

Tak jak wspomniałam polityki marketingowej (mejli, tysiąca blogów, czy natarczywych sprzedawców) nie lubię, ale polecam za to filmiki profesora Siergieja Bateczko, znajdziecie je tutaj 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge