Henna i regulacja brwi – krok po kroku

Posted on Posted in Zabiegi kosmetyczne

Panują stereotypy, że kosmetyczki robią brwi, albo za cienkie, albo za ciemne. Chcę Wam dziś pokazać jak u mnie wygląda regulacja i henna łuku brwiowego.Na początku przepraszam Was serdecznie za jakość zdjęć- niestety zupełnie nie potrafię dogadać się z aparatem w moim telefonie. Zdjęcia nie są obrabiane, pochodzą prosto z telefonu.

Brewki mojej klientki, wyglądają tak: są troszkę niesymetryczne, jedna jest słabsza od drugiej, jedna jest troszeczkę wyżej niż druga.Generalnie są to brewki, z których da się dużo wyciągnać, a henna naprawdę poprawia ich wygląd.
Zaczynamy!

henna i regulacja brwi gdańsk

henna i regulacja gdańsk osowa

1.Henna brwi – stosuję henną żelową Refectocil.Dlaczego? Zbyt mocna henna na niesymetrycznych brwiach wygląda nie najlepiej, ponadto klientka ma dość jasne włosy. Do brązu dodaję kapkę grafitu, aby ochłodzić kolor- klientka jest chłodnym odcieniem urody. Nakładam hennę i trzymam ok8-10minut. Prawą brew ( lewą na zdjęciu) staram się poprowadzić tak jak rośnie lewa (prawa na zdjęciu).

henna i regulacja brwi gdańsk osowa

 

2.Regulacja brwi  – w tym przypadku jest bardzo oszczędna, wyrównanie linii brwi i usunięcie niepotrzebnych włosków. Regulację wykonuję woskiem (Depileve- Monoi), jedynie pojedyncze włoski, które potrzebują precyzji chwytam pęsetą.

regulacja brwi woskiem gdańsk

 

Efekt końcowy, bardzo naturalne, nie krzyczące, ale ładnie zaznaczone brwi.

henna brwi gdańsk

dobra kosmetyczka henna brwi gdańsk

Przed i po

henna i regulacja brwi

 

henna brwi gdańsk

Zapraszam serdecznie na hennę i regulację brwi, cennik znajdziecie tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge