Depilacja włosów w nosie- relacja na żywo dla tych co się boją:)

Posted on Posted in Kontrowersyjnie w kosmetyce, Zabiegi kosmetyczne

Wiele osób pyta o ten zabieg, ale widzę po oczach, że się boi spróbować. Sama przez to przechodziłam 2 lata temu, gdy pierwszy raz zobaczyłam ten zabieg na targach LNE w Krakowie. Dopiero po 2 latach spróbowałam, teraz pukam się w głowę czemu wcześniej nie poszłam na szkolenie. Wy nie róbcie tego błędu- nie zwlekajcie:) Przyjdźcie na depilację woskiem.
Taka forma depilacji ma same plusy (pisałam o tym zabiegu już tutaj):
– jest bardzo szybka,
– praktycznie nic nie boli,
– nie trzeba męczyć się z trymerem,
– mamy spokój na dłuższą chwilę
Ale miała być relacja na żywo:) Nie jest to elegancki zabieg, zatem jeśli jesteście wrażliwi nie polecam oglądać ostatniego zdjęcia.
Zabieg oczywiście wykonywany jest w rękawiczkach, stosujemy odpowiedni wosk, o niskiej temperaturze topnienia, który jest ciepły, nie ma prawa nas poparzyć.
Przed zabiegiem wydmuchujemy nos, potem proponuję zamknąć oczy, wkładam na małej szpatułce trochę wosku, owijam włoski i przyciskam do skrzydełka nosa. Najpierw jedna dziurka, potem druga.

depilacja włosów woskiem

depilacja włosów woskiem gdańsk

Czekamy chwilę i szybkim ruchem wyciągam szpatułkę. Minuta i po strachu. Podczas zabiegu oddychamy buzią.

A tak wyglądają włosy po zabiegu, może dobrze nie widać, ale te długie, wystające z wosku niteczki to włoski.Naprawdę nie zawsze są nam potrzebne. Zapraszam na depilację woskiem noska, zabieg trwa kilka minut i kosztuje 20-30zł.

depilacja włosów woskiem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge